Üye Giriş

Giriş Kayıt

Giriş

Süreç nasıl işleyecek

Bu yeni çerçevesiz gözlük ve çerçevesiz gözlük montaj teknolojisi mekamak makine,  Mehmet karaman'ın müşterilerine tanıtılacak. 

1: Tanıtım yapılıp  ilgilenenler tespit edilecek.

2: Tanıtılan firma ve kişilerin ürünlere yeterli ilgi göstermeleri durumunda bu ürünleri üretmek ve montajı  için yeni kurulacak firmaya sermaye  yatırıp ortak olmaları neticesinde  üretime başlanacak ürünlerin montajı ve satışı bu ortaklar tarafından yapılacak. Firma direk satış yapmayacak.

Eğer üretildikten sonra satın alırım diyorsanız size ait bölüme kayıt olun, 1. aşama gerçekleştiğinde  yatırımcılar size ürünü satacaklar.

Böyle bir yönteme neden gerek duydum.

En düşük maliyetle ve en hızlı şekilde son tüketiciye ulaşmak için bu yöntemi düşündüm.

Her geçen gün zorlaşan rekabet koşullarında yenilik yapmadan ve bu yenilikleri hızla piyasaya sürmeden ayakta kalmak zor, eminim her geçen gün sizde rekabette zorlanıyorsunuzdur.

Bir ürünü en iyi kullanıcısı satar. Gelin birlikte para kazanalım.

Sürec işlemezse ne olucak

Yeterince  talep oluncaya kadar kimseden para istenmeyeceğinden kimsenin zararı olmayacak.

Bu durumda mikro üretim yatırımı tarafımdan yapılıp montaj ve demontaj teknolojisi gizli tutularak dar çevremden satışa başlanacaktır.

Tavsiyem

Kafanızın sakin olduğu bir zamanda bu projeyi iyi değerlendirin. Türkiyedeki ve dünyadaki potansiyelini düşünün ona göre karar verin.

Benim gönlümde yatan bu güne kadar iş yaptığım ürünlerimi satın alarak ve başkalarınında ürünlerimi satın almasını sağlayıp bu günlere gelmemi sağlayan müşterilerimin ve dostlarımın bu projeye iştirak edip birlikte bu işten para kazanmamız.

Bilirsinizki  bir işi en iyi şekilde yaparım.

Lütfen kafanızda oluşan soruları ve tavsiyeleri bana yazınız.

 

 

Yorum yapın

Misafir olarak yorum yapın

0

Bu yazışmadaki kişiler