Üye Giriş

Giriş Kayıt

Giriş

Çerçevesiz gözlük yapıştırarak montaj teknolojisi süreci.

2008 ylında tasarlamış olduğum çerçevesiz gözlük camı delme aparatının kapasitesinin  tanıtımı için  venüs optikten camın kenarından delinerek montaj edilen bir çerçevesiz gözlük  yapmalarını rica ettiğimde sağolsun Haydar bey ve  Murat bey  kırmadılar ve  bana öyle bir gözlük yaptılar. (Kendilerine her zaman minnettarım) Bu süreç bu gözlük vesilesi  ile başladı.

Bende çerçvesiz gözlüğü camınkenarından delip yapıştırarak montaj yaptım.

Kenardan montajlı Çerçevesiz Gözlük

Bu gözlükten sonra yapıştırarak çerçevesiz gözlük montajı arge hedefim oldu. 2012 yılında teknolojiji geliştirmeyi bitirdim.

Bu gün mükemmel bir şekilde yapıştırarak çerçevesiz gözlük montajı yapılabilir ve gerektiğinde gözlüğe ve gözlük camına hiç zarar vermeden  sökme işlemi yaptırabilirim.

Bu teknoloji ancak bir öze birl gözlük ile birlikte piyasadaki hakettiği yeri bulabileceği inancıyla  birde   Titanyum çerçevesiz gözlük tasarladım ve titanyumun kaynak problemini halletim.

18/10/2013 tarihinde bir prototip çerçevesiz gözlük yaptım.

Şimdi yatırıma  katılımcı müşterilerim ve sektörden katılmak isteyen firmalar ile birlikte hem titanyum çerçvesiz gözlük hemde yapıştırma teknolojisi ekipmanlarının üretimini hedefliyorum.

Yeni çerçevsiz gözlükten görüntüler.

titanyum çerçevsiz gözlük             Çerçevsiz gözlük yan

Gözlüğü titanyumdan ürettim. Yeni tasarımın ve görüntülerinin sadece  üyelerin erişimine izin verilmektedir.

Yorum yapın

Misafir olarak yorum yapın

0
  • Henüz hiç yorum yok